DÜZENLİYORUZ HEMEN NE GİRDİN B*K MU VAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DÜZENLİYORUZ HEMEN NE GİRDİN B*K MU VAR

YOK ACIKLAMA FALAN AMK

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

yalan haber..!!

+6
ozzycmk
gothic_rock
MéLißon..
elifff
*RockAngel*
*eva_th_aşık*
10 posters
YazarMesaj
*eva_th_aşık*
Süper Moderatör
Süper Moderatör
*eva_th_aşık*

Kadın

yalan haber..!! Empty
MesajKonu: yalan haber..!!   yalan haber..!! Icon_minitimeC.tesi Ara. 15, 2007 7:26 pm

bu oyunda Tokio hotel veyada evanescence hakkında yalan haber yazıcaz Exclamation Exclamation cheers koly gelsin :D
*RockAngel*
Süper Moderatör
Süper Moderatör
*RockAngel*

Kadın

yalan haber..!! Empty
MesajKonu: Geri: yalan haber..!!   yalan haber..!! Icon_minitimeC.tesi Ara. 15, 2007 9:42 pm

şimdi bu hbr gerçek tongue ama siz bilmessiniz bnm kuzim almanyada gerçektn ama tomun eski sewgilisi bnada billi ayarlıomuş...bni çok beenmiş edayıda tomla baş göz edelim dio...edacım nedersin kardeşim bu duruma kabulmü??? :D
http://www.deligenclik.forumup.com
elifff
Yesyeniyim
Yesyeniyim

Erkek

yalan haber..!! Empty
MesajKonu: Geri: yalan haber..!!   yalan haber..!! Icon_minitimePaz Ara. 16, 2007 8:48 pm

aslında tom sapık değilmiş hatta bir kişiyle bile yatmamış. onları yapan kişi billmiş :xx:
http://www.tokiohotelfantr.com
*RockAngel*
Süper Moderatör
Süper Moderatör
*RockAngel*

Kadın

yalan haber..!! Empty
MesajKonu: Geri: yalan haber..!!   yalan haber..!! Icon_minitimePaz Ara. 16, 2007 9:01 pm

elifff demiş ki:
aslında tom sapık değilmiş hatta bir kişiyle bile yatmamış. onları yapan kişi billmiş :xx:
:xx: :xx: :xx: :xx: cnm sn ynisin galiba tanıtsn kendini bize...
*eva_th_aşık*
Süper Moderatör
Süper Moderatör
*eva_th_aşık*

Kadın

yalan haber..!! Empty
MesajKonu: Geri: yalan haber..!!   yalan haber..!! Icon_minitimeSalı Ara. 18, 2007 3:13 pm

hahaa ben buna lol! lol! lol! YAŞAs IN derim kübracımm cheers cheers
MéLißon..
Moderatör
Moderatör
MéLißon..

Kadın

yalan haber..!! Empty
MesajKonu: Geri: yalan haber..!!   yalan haber..!! Icon_minitimeSalı Ara. 18, 2007 6:39 pm

Tom qeçen qün MüsLüm babanın konserinde kendini jiLetLerken qörüLmüşş affraid haha
gothic_rock
TH-EVA
TH-EVA
gothic_rock

Erkek

yalan haber..!! Empty
MesajKonu: Geri: yalan haber..!!   yalan haber..!! Icon_minitimeCuma Ara. 21, 2007 12:36 pm

geçen günlerde bill ibrahim tatlısesin programına katılmış aslında tomuda çağırmış ama o bille ben gelmicem sen git kro demiş .:DD:
ozzycmk
Admin
Admin
ozzycmk

Kadın

Evanescence & Tokio Hotel
Th-Eva:

yalan haber..!! Empty
MesajKonu: Geri: yalan haber..!!   yalan haber..!! Icon_minitimeCuma Ara. 21, 2007 1:13 pm

başlıorum :D

bizz bille uzun bi ilişki yaşadık..sora bill den bıktım vee kendisini terk ettim uyu sonraa bi gün ajda pekkan konsride gittim .. bide ne göriyim yanımda amy lee var.. sora merabalaştık falan .. ..sonraa bide arkamdan biri ajda ya eşlik edioo .. bi baktıydım : georg lıstıng .. oo georg dedim sen napıon burdaa ajda konserindee... odaa yok ya öle bi takıliim dediydim dedii.. sonra amy ben ve georg hep beraber ajdayı izledik :vuji: :vuji:
*RockAngel*
Süper Moderatör
Süper Moderatör
*RockAngel*

Kadın

yalan haber..!! Empty
MesajKonu: Geri: yalan haber..!!   yalan haber..!! Icon_minitimeCuma Ara. 21, 2007 9:49 pm

şimdi geçn gün billle buluştuk..cewahire fln gittik d&r a girdik bi baktık th cdsi yok..bill bi başladı siz bizim grubun cdsini nsl getirtmessiniz die walla ortalık yıkıldı hadi ordn çıktık bu sfer tomu aramaya başladık bi baktık tom bnm kankamla beraber gezio..yne başladı bill bağırmaya sn nsl edayı aldatırsın die
sonra damla geldi bille tokat attı sn bna nsl bizim sitenin moduyla aldatırsın die..öle yaa cewahirdn attılar bizi bi kawgaya başladılar arada olan bna oldu damladn dayak yedim.. :D :xx:
ozzycmk
Admin
Admin
ozzycmk

Kadın

Th-Eva:

yalan haber..!! Empty
MesajKonu: Geri: yalan haber..!!   yalan haber..!! Icon_minitimeC.tesi Ara. 22, 2007 1:07 am

*RockAngel* demiş ki:
şimdi geçn gün billle buluştuk..cewahire fln gittik d&r a girdik bi baktık th cdsi yok..bill bi başladı siz bizim grubun cdsini nsl getirtmessiniz die walla ortalık yıkıldı hadi ordn çıktık bu sfer tomu aramaya başladık bi baktık tom bnm kankamla beraber gezio..yne başladı bill bağırmaya sn nsl edayı aldatırsın die
sonra damla geldi bille tokat attı sn bna nsl bizim sitenin moduyla aldatırsın die..öle yaa cewahirdn attılar bizi bi kawgaya başladılar arada olan bna oldu damladn dayak yedim.. :D :xx:

heheehe 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro :face:
*eva_th_aşık*
Süper Moderatör
Süper Moderatör
*eva_th_aşık*

Kadın

yalan haber..!! Empty
MesajKonu: Geri: yalan haber..!!   yalan haber..!! Icon_minitimePtsi Ara. 24, 2007 6:57 pm

tom şuan bizim evde siz selmı var dünde amy ben tom akşam yemeği yedik lol! lol! lol! lol! lol!
ozzycmk
Admin
Admin
ozzycmk

Kadın

Th-Eva:

yalan haber..!! Empty
MesajKonu: Geri: yalan haber..!!   yalan haber..!! Icon_minitimeÇarş. Ocak 16, 2008 3:49 pm

biz dün amy lee rus pazarına gittik .. ben moddy e don aldık :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: sonra fergie yi gördük.. oda köşeye işiyomuşş :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx:
--RockeR--
Kalıcı Üye
Kalıcı Üye
--RockeR--

Kadın

yalan haber..!! Empty
MesajKonu: Geri: yalan haber..!!   yalan haber..!! Icon_minitimePtsi Ocak 28, 2008 1:56 pm

t.h bizim evimizde bir gün kaldı sonra beraber bit pazarından bikaç parça eşya aldık :D Karşımıza birden Amy çıktı ve Türkiyeye gelceni söledi :D :D
http://www.th-eva-fanclup.yetkin-forum.com
nymph-peyton
Moderatör
Moderatör
nymph-peyton

Kadın

yalan haber..!! Empty
MesajKonu: Geri: yalan haber..!!   yalan haber..!! Icon_minitimeC.tesi Mart 22, 2008 10:42 am

amy lee eragon filminin müziğini yaptığı için avrille kavga etmiş harry potterin müziini yapcakmış:P

(ya bu arada harry potter söylentisi var yaf!!!)
http://www.tokiohotelfantr.com/board/index.php?action=unread;sta
XpressGibson
Kalıcı Üye
Kalıcı Üye
XpressGibson

Erkek

yalan haber..!! Empty
MesajKonu: Geri: yalan haber..!!   yalan haber..!! Icon_minitimePaz Mart 23, 2008 6:52 pm

tom tam 36 kızla yatmış
http://www.modifygarage.com
BillQoliq
Kalıcı Üye
Kalıcı Üye
BillQoliq

Kadın

yalan haber..!! Empty
MesajKonu: Geri: yalan haber..!!   yalan haber..!! Icon_minitimePtsi Mart 24, 2008 5:30 pm

Tokio Hotel türkiyeye taşınmaya karar verdi lol! ve bizim karşı komşumuz olcaklar Tom BEnim eski sevgilim Bill de benim gözelrimi çok güzel oldugunu söyledi ve şu an yanımdalar çay içiyoruz kurabiye yiyoruz sizlere çok selamı var ve gustav benim çocukluk arkadaşım amy lee kankim olur haha ve Tokio Hotel grubuna vokalist olcam yakında Ve bill az önce bana evlenme teklifi etti haha haha
nymph-peyton
Moderatör
Moderatör
nymph-peyton

Kadın

yalan haber..!! Empty
MesajKonu: Geri: yalan haber..!!   yalan haber..!! Icon_minitimeSalı Mart 25, 2008 3:06 pm

gusti den mektup aldımmm hayırlı olsun....
http://www.tokiohotelfantr.com/board/index.php?action=unread;sta

yalan haber..!!
1 sayfadaki 1 sayfası